2 Mayıs 2013 Perşembe

mersin evden eve nakliyeMeltem evden eve nakliyat geçmişten bugüne aralıksız olarak ev eşyası nakliyesi, büro nakliyesi, mobilya nakliyesi, şirket nakliyesi, piyano nakliyesi, kasa ve değerli eşya nakliyesi yapmaktayız. Firmamız, uzman personeli, geniş kadrosu ve en uygun araç filosu ile hizmet vermektedir.
Evden eve taşımacılık masraflı bir işlemdir. Ancak iyi bir plan yapıp profesyonel bir şirketle çalışmak sizi hem beklenmeyen harcamalardan kurtarır hem de eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlar. Sorunsuz bir mersin evden eve nakliyat hizmeti alabilmek için mutlaka işinde uzman olan bir firmayla çalışmanız gereklidir.
Yılların bize vermiş olduğu tecrübe, her gün gelişen ve genişleyen servis anlayışımızla eşyalarınızı yeni adresinize daha güvenli ve itinalı bir şekilde ulaştırıyoruz.
Mersin evden eve nakliye ve taşımacılık firması olarak 1995 yılından kurulan şirketimiz o günden beri taşımacılık sektöründe kesintisiz hizmet vermekteyiz. Meltem Evden Eve Nakliyat Mersin, taşımacılık sektöründe en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan firmalar arasındadır.
Taşımacılık firması olarak verdiğimiz hizmetler;
Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık
Parça Eşya Taşımacılığı
Ofis ve Büro Taşımacılığı
Banka Fabrika Taşımacılığı
Fuar Stand Taşımacılığı
Askılı Teskstil Taşımacılığı
Depolama Hizmetleri
Eşyalarınıza Uygun Paketleme Hizmeti
Eşyalarınızın Montajı ve Sökülmesi
Taşınmadan Önce Müşterinin Bilgilendirilmesi
Ücretsiz Ekspertiz Hizmetleri
Her türlü mersin evden eve taşımacılık işlemleriniz için aracımız bulunmaktadır. Eşyalarınızın kapladığı alana göre sizlere araç sunmaktayız ve böylece hem siz hem de firmamız tasarruf sağlamaktadır. Bununla birlikte kapalı kasa reklamsız aracımız da mevcuttur.